Frappelections

για να βγεί το άχτι για τις πάντα αλλοπρόσαλλες εκλογές και την πολιτική.META

Οι υποψήφιοι της Ανατροπής

with one comment

Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ ανακοίνωσε τους υποψηφίους της οι οποίοι ακουλουθούν

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

Κυβέρνησης – ΕΕ – ΔΝΤ – Καλλικράτη

 

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του Χρήστου

Υποψήφιος Δήμαρχος

Δικηγόρος, πρ. μέλος ΔΣ του ΔΣΘ,

μέλος Εναλλακτικής Πρωτοβουλίας Δικηγόρων

Εκλογική Περιφέρεια 1ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ) του Ιωάννη, συγγραφέας
  2. ΓΑΠΠΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Μιχαήλ, εκπαιδευτικός σε Φροντιστήρια
  3. ΚΟΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΙΚ) του Βασιλείου, εστιάτορας
  4. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη, νοσηλεύτρια
  5. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου, αρχιτέκτονας
  6. ΡΙΣΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Ηλία, φοιτητής Γεωπονίας, μέλος ΕΑΑΚ
  7. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του Στυλιανού, καθηγητής, μέλος Δ’ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης

Εκλογική Περιφέρεια 2ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΛΗΜΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου, δάσκαλος
  2. ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου, ψυκτικός
  3. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου, ιατρικός επισκέπτης
  4. ΜΑΡΜΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ευθυμίου, φοιτήτρια Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, μέλος ΕΑΑΚ
  5. ΤΟΥΡΝΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του Στεφάνου, άνεργη

Εκλογική Περιφέρεια 3ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΜΟΣΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου, φοιτητής Ιατρικής
  2. ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου, αναπληρωτής εκπαιδευτικός, Πρωτοβουλία Ωρομισθίων Εκπαιδευτικών
  3. ΤΟΛΙΑΚΗΣ ΘΑΛΗΣ του Βασιλείου, φοιτητής μηχανολόγος – μηχανικός
  4. ΧΑΛΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου, εκπαιδευτικός – ιστορικός

Εκλογική Περιφέρεια 4ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.       ΑΛΕΜΙΔΟΥ ΘΩΜΑΪΣ (ΘΩΜΗ) του Γεωργίου, φιλόλογος

2.     ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα, βιβλιοϋπάλληλος

3.     ΒΟΥΡΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΝΑ) του Γεωργίου, δασκάλα, μέλος ΔΣ Γ’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ

4.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, κτηνίατρος, μέλος Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου

5.     ΚΟΥΡΟΥΝΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αποστόλου, δικηγόρος, μέλος Εναλλακτικής Πρωτοβουλίας Δικηγόρων, Γραμματέας Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων Νομικής

6.     ΚΟΥΤΣΙΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Δημητρίου, υδραυλικός

7.     ΚΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου, οικοδόμος

8.     ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου, εργαζόμενη στο ΑΠΘ

9.     ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Δημητρίου, φοιτητής τοπογράφος

10.  ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, ιστορικός

11.   ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Τρύφωνα, φυσικός

12.  ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου, μουσικός

Εκλογική Περιφέρεια 5ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου, δάσκαλος, Πρόεδρος Β’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ανδρέα, φοιτήτρια αρχιτεκτονικής, μέλος ΕΑΑΚ
  3. ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου, αρχιτέκτονας
  4. ΓΙΑΝΝΟΒΙΤΣ ΣΕΒΑΣΤΗ του Φρανσουά, καθηγήτρια γαλλικών
  5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη, αρχιτέκτονας
  6. ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του Ιωάννη, νοσηλευτής, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Άγιος Παύλος, μέλος ΠΑΣΟΝΟΠ
  7. ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου, φοιτητής Μουσικού ΑΠΘ
  8. ΚΟΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη, δάσκαλος, μέλος ΔΣ Β’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ
  9. ΛΑΥΔΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Ευθυμίου, ειδικευόμενος γιατρός
  10. ΣΤΑΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ, μηχανολόγος – μηχανικός
  11. ΤΣΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου, γεωπόνος
  12. ΧΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου, γιατρός

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Εμμανουήλ, τοπογράφος μηχανικός

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος

Υποψήφιοι σύμβουλοι

  1. ΓΚΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, φιλόλογος
  2. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αγγέλου, νοσηλευτής
  3. ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου, φοιτητής, μέλος ΕΑΑΚ
  4. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ του Κωνσταντίνου, φοιτητής Μηχανολόγος – Μηχανικός
  5. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου, φοιτήτρια Ιατρικής, μέλος ΕΑΑΚ
  6. ΧΑΛΑΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Φοιτητών Γεωλογικού, μέλος ΕΑΑΚ
  7. ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου, φοιτήτρια Φυσικού, μέλος ΕΑΑΚ

Δημοτική Κοινότητα Τριανδρίας

Υποψήφιοι σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη, ηλεκτρολόγος – μηχανικός
  2. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου, δάσκαλος
  3. ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου, αρχιτέκτονας
  4. ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά, φοιτητής Χημικού
  5. ΚΟΥΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου, κοινωνιολόγος
  6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Προδρόμου, φοιτητής Ιστορικού
  7. ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κυριάκου, δασκάλα
Advertisements

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. Πολλοί Μασούρες μαζεύτηκαν στις υποψηφιότητες. Το όνομα έχει περισσότερο πέραση και από αυτά των Καραμανλή/Παπανδρέου. 😛

    exiled

    October 19, 2010 at 3:29 pm


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: